Médiá   Video galéria  

Kniha návštev
Foto galéria
Video galéria
Kalendár akcií

Vodopád na Facebooku
Vodopád na Facebooku

 

Skladba Dážď sa v roku 2021 stala najobľúbenejšou a najhranejšou skladbou z nášho repertoára. Leví podiel na tomto fakte mala účasť a finálne tretie miesto v súťaži TALENT COUNTRY RÁDIA.

Prijmite ju preto od nás ako taký malý povianočný a predsilvestrovský darček, ako takú bodku za rokom 2021.
Prajeme Vám príjemné počúvanie a kľudné medzisviatočné obdobie

Video si môžete pustiť z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

28. december 2021

Tak a je tu ďalší video-klenot z nášho albumu - KEĎ HVIEZDA PADÁ (prosím nemýliť si s kariérnym vývojom žiadneho zo slovenských politikov).

Vychutnajte si, zatancujte a tešte sa na ďalšie novinky od Vášho VODOPÁDU. Triezvych nás nedostanú a nepretaneme, ani keby vodopády padali :)

Video si môžete pustiť z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

17. november 2021

Vážení kamaráti, priatelia, bratia (a sestry), rok 2021 sa nachýlil ku svojmu koncu a prišla jeseň. Nostalgická, plná farieb, nových vôní a túžob. A možno práve teraz - pod vplyvom tohoto ročného obdobia, dostanete aj vy TÚLAVÉ TOPÁNKY a rozhodnete sa vyraziť. Na potulky. Len tak. Tak aby sa Vám krásne túlalo, apačsko-inštalatérska kapelka Vodopád Vám prináša skladbu TULÁK.

Prajeme príjemné a ničím nerušené túlanie.

Video si môžete pustiť z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

11. október 2021

Predpokladáme, že veľká časť z Vás má už tú svoju MATURITU za sebou. Romantické (alebo aj tie menej romantické) spomienky na zelený stôl, žetóny s číslami otázok a prepotené košele, či blúzky vykúzlia úsmev na tvárach. Tak si ešte poďme o maturite zaspievať :)

Video si môžete pustiť z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

4.september 2021

Všetkým priateľom, láskam a známym na známosť sa dáva, že sme pridali ďalší živý videoklip k našej skladbe, tentokrát CESTA ŽIVOTOM. Prajeme príjemné chvíle strávené s Apačmi z Vodopádu!

Video si môžete pustiť z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

25. júl 2021

Šíre prérie, nekonečné stáda bizónov a mustangov pasúce sa na horizonte, vôňa leta, táborového ohňa - to všetko milujeme. Nie inak tomu je v novej vodopádskej pesničke JOB, ktorá dostala vizuálnu podobu.

Pozývame Vás na tento audiovizuálny zážitok a spraviť si tak trošku náladu a precitnúť do sveta, kde neexistujú žiadne green pasy (len greengrassy), žiadna korona nikoho nekántri (všetci milujú country) a občania sa delia len na bielych a červených :)))

Video si môžete pustiť z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

 

2. júl 2021

Drahí naši priatelia, kamaráti, Apači Mescalerovia! Dovoľujeme si Vás pozvať na premiéru nášho ďalšieho živého vodopádskeho klipu.

Tentokrát skladba s príznačným názvom pre túto dobu - NESTÍHAM.

Video si môžete pustiť z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

 

18. jún 2021

Pozývame Vás sledovať živé nahrávky vodopádskych skladieb na našom YouTube kanáli. Ako prvá je k dispozícii skladba SEN. Prajeme pekný zážitok a tešíme sa na Vašu spätnú väzbu!

Video si môžete pustiť z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

5. jún 2021

Mohelnický dostavník 2015 - Koncert skupiny Vodopád. Video si môžete pustiť z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

6. október 2020

A máme tu ďalší videoklip - tentokrát ku skladbe Vianočná, ako už tradične, spracoval ho Jojo Gocman. Video si môžete pustiť z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

29. decemeber 2019

Videoklip ku skladbe Tulák vietor nám spracoval Jojo Gocman. Video si môžete pustiť z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

18. novemeber 2019

Ku novému albumu Keď hviezda padá patrí aj video Dážď, ktoré nám spracoval Jojo Gocman. Video si môžete pustiť z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

6. november 2019

Vodopád s hrdosťou prezentuje prvý oficiálny videoklip - Odchod klauna. Video si môžete pustiť z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

13. august 2018

Dovoľte, aby sme Vám predložili ďalšie malé umelecké dielko prezentujúce naše muzikantské schopnosti - Vodopád Country večer 2016, ktorého autorom je Jaromír Žák. Video si môžete pustiť priamo z našej stránky, alebo priamo na YouTube.

8. november 2016

A keď sme už poriešili 11. zimný muzikantský camp 2016, nemohli sme obísť ani jubilejný 10. ročník z roku 2015. Koncert našej maličkosti v plnom znení bez titulkov nájdete na našom YouTube kanáli, prípadne si ho môžete pustiť priamo na našej stránke.

16. február 2016

Do pozornosti všetkým pravoverným (aj ľavorukým) podporovateľom Vodopádu dávame krátke video  z 11. zimného muzikantského campu, v termíne 8.-10. január 2016.

28. január 2016

35 Country večer v Stodole, Brezno, 26. september 2015.

25. december 2015

Vychutnajte si video z vianočného koncertu Vodopádu v Senci 6. januára 2014. Prvé video si môžete pozrieť priamo na našej stránke, celý koncert priamo na YouTube.

2. marec 2014

Country zpravodaj AHOJ predstavuje nové CD skupiny Vodopád - Stará kára.

19. december 2011

A ďalšie video z akcie Vojtěchov 16.7. 2011 - tentokrát skladba Pár chvíľ.

6. september 2011

A ďalšie video, zachytávajúce Váš obľúbený Vodopád v akcii - Vojtěchov 16.7. 2011.

25. jún 2011

Ďalšie veselé videjko ešte veselšej skupiny Vodopád. Tentokrát z 30. Country večera. Prajeme veselý hudobný zážitok...

30. september 2010

Prikladáme ďalšie dve videá z vystúpení Vodopádu, snáď tým potešíme všetkých fanúšikov.

7. apríl 2010

Ak Vám náhodou unikol (teraz nemyslím nič iné, len zážitok), pozrite si 9-minútové video z 29. Country večera v Brezne a záznam z medzinádrodného bluegrassového festivalu v Savojských Alpách vo Francúzsku v lete 2009.

28. marec 2010